Size Özel Eşleştirme

Eşleştirme, sizin üye olurken verdiğiniz cevaplar mukabilinde tercihinize göre size özel olarak uygun üyeler sunumudur. Müslüman Kalpler bu bölümde İslami evlilik adına sadece size uygun üyeleri göstermektedir.

Bu manada, üyelerimiz arasında size en uygun adayları bulmak için sizin üye olurken profil sorularına vereceğiniz cevaplar oldukça önemlidir. Çünkü bu cevaplar doğrultusunda gerek kişinin mizacı açısından, gerek fikirsel, gerek de sosyo-ekonomik vs. açılardandan ortaya çıkan sonuçlar neticesine dayalı olarak eşleştirme yapılmaktadır. Bu açıdan profilini doğru ve eksiksiz olarak dolduran üye kendisine en uygun eş adayı ile eşleşir. Kendisi için en uygun eş adayını bulur.

Diğer evlilik sitelerinde olmayan bu özellik sayesinde; örneğin, sizin için aradığınız kişinin eğitiminin çok önemli olması halinde sistemimiz bu isteğiniz doğrultusunda hareket ederek, size gösterdiği adayları eğitim konusunda daha sıkı bir elemeye tabi tutar.

Müslüman Kalpler, birbirine uygun üyeler arasında ahlaki, ciddi, samimi ve dürüst bir iletişimin başlamasına vesile olur ve İslami evlilik adına siz değerli üyelerine yardımcı olmayı hedefler.

Sitemizde “UYGUN ÜYELER” bölümünde sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler gösterilmektedir. "Aradığınız kişinin özellikleri" bölümünde doldurduğunuz profil bilgileriniz temel alınarak, size uygun üyeleri sizlere otomatik bir sistemle eşleştirmekteyiz. Böylece size uygun üyeleri, binlerce üye arasından, siz arama yapmadan daha kolay ve hızlı bir biçimde sizlere sunmaktayız. Bu açıdan, Müslüman Kalpler diğer evlilik sitelerinden farklıdır.

Müslüman Kalpler gayri ahlaki bir evlilik sitesi değildir. Müslüman Kalpler’in amacı, dünya ve ahiret saadetini sağlıkla, huzurla, mutlulukla eşiyle birlikte yaşayacağı ve onunla birlikte yaşlanacağı insanı arama gayretinde olan ve sadece evlilik niyetinde olan üyelerini birbirleriyle tanıştırmaktır.

Müslüman Kalpler'de bugüne kadar tanışan yüzlerce çift oldu. Bu çiftlerin tanışma hikâyelerini kendilerinin izni doğrultusunda zaman içinde sitemizde sizinle paylaşmaya başlayacağız. Üyelerimizden aldığımız tanışma mesajlarını “SİTEMİZDEN EVLENENLER” bölümünde yakında paylaşmaya açacağız.

Müslüman evliliğin temeli, Müslüman Kalpler’de atılır.

İslami her kural, sitemizin ana kuralıdır.

İslami her düşünce, düşüncelerimizin baş tacıdır.

İslami her evlilik, bizim örnek evlilik prensibimizdir.

İslami her eş arama gayreti bizim takdirimizdir.