Neden Müslüman Kalpler? Neden İslami Evlilik?

Müslüman Kalpler; Müslümanlar için, ciddi, İslami değerleri, anlayışı ve ahlakı ön planda tutan bir İslami evlilik, bir eş arama sitesidir. Evlilik niyetli Müslümanların, yuva kurmalarına hedeflidir...

Evlilik; sadece aşk değildir. 

Müslüman Kalpler, İslam dininin insana verdiği değerler çerçevesinde İslam ahlakı ve anlayışı ile hizmet eder.

Müslüman Kalpler sizin evinizdir.

Sadece temiz niyetli, aile kurma amacında olan kişileri bünyesinde barındırır. Hiçbir profil Müslüman Kalpler tarafından incelenmeden yayınlanmaz. Her türlü gayri ahlaki profiller kesinlikle kabul görmez ve üye olsalar dahi, derhal üyelikten çıkarılır. Sitemizde flört/sevgili/eğlence amaçlı hiç kimseye gold üye olsalar dahi tolerans tanınmaz. Sitemizin tek amacı evlilik niyetli insanları, yine aynı niyeti ve samimiyeti taşıyan üyelerimizle tanıştırmaktır.

Sitemizde gerçek dışı hiçbir üye barınmaz. Müslüman Kalpler ailemizde, çıkar amaçlı, şişirilmiş anlatım, ilgi çekici uydurma fotoğraf ve profiller (sahte üye) asla bulunmaz. Müslüman Kalpler'in amacı, üye sayısını yüksek tutmak değil; doğru amaçlı, kaliteli ve aile kurma niyetli zarif insanları, nezih bünyesinde tutmaktır. Sitemizde üye sayısı afaki rakamlarla şişirilip, olmayan üyeler varmış gibi gösterilmez.

Sitemizde sizin gibi biri mutlaka var. Çünkü dünyanın her yerinde Müslüman kalpler atıyor.

Sizde sitemize ücretsiz üye olup profilinizi oluşturarak, Müslüman kalbinizi arayın!

Müslüman kalpler sizin evinizdir... Bize düşense en uygun Müslüman kalbi Müslüman Kalpler evimizde sizinle tanıştırmaktır.

Müslüman Kalpler burada atıyor...

İslami evlilik adına eş adayınızı bulmanıza vesile olacağımız için heyecan duyuyoruz.

Müslüman bir evlilik yapmayı geciktirmeyin, şimdi üye olun!

Sitemizi İngilizce de kullanabilirsiniz.