Müslüman Kalpler Site Turu

Müslüman Kalpler'e hoşgeldiniz.. Müslüman Kalpler ile ilgili merak ettiklerinizi bu sayfada bulabilirsiniz.

Ücretsiz Üyelik

Müslüman Kalpler'e ücretsiz üye olarak aradığınız müslüman kalbinizi bulun. Müslüman kalbinizi daha fazla bekletmeyin, çünkü o sizi bekliyor..

Siz onun kalbine o sizin kalbinize hoşgelsin..

Hadi buyrun kolay gelsin..

Uygun Üyeler

Sistemimiz, Müslüman Kalpler'de oluşturduğunuz kendi profil bilgileriniz ve aradığınız müslüman kalp profili bilgilerini baz alarak uygun üyeleri size göstermektedir.

Böylece size uygun eş adaylarına daha kolay ulaşma imkanı sağlayabilir, profilinizde belirttiğiniz kriterlerinize göre eş adaylarını görebilirsiniz.

Hediye Gönder

Aradığınız MÜSLÜMAN KALBİNİZE duygularınızı hediyelerle sunun.

Müslüman Kalpler'e üye olarak, pek çok son teknoloji özelliklerimizden faydalanabilirsiniz. Bunlar arasında site içi hediye gönderme özelliğimizle (ister herkesin görmesini sağlayarak isterseniz gizli tutarak) dilediğiniz eş adayınıza uygun hediyeyi seçip gönderebilir, hediyenize kişisel notlar ekleyebilirsiniz.

Gizlilik Ayarları

Müslüman Kalpler gizliliğe önem veriyor..

Türkiye'de bir ilk olan bu özelliğimiz sayesinde, profilinizi gizleyerek, diğer üyelerin sizi görmesini engelleyebilirsiniz. Böylece sadece sizin iletişim kurmak istediğiniz üyelerin sizi görmesini sağlayacaksınız.

Detaylı Arama Özellikleri, Ülke, Şehir veya İlçeye Göre Eşleşme Seçenekleri

Müslüman Kalpler, üyelerine hızlı arama özelliğinin yanısıra detaylı arama seçenekleri de sunuyor. Detaylı arama sayfasında belirleyeceğiniz pek çok kritere göre rahatlıkla aramaya yapabilirsiniz.

Ülke, Şehir veya İlçeye göre arama gerçekleştirebilir, bulunduğunuz, şehir veya ilçeden göre eş adaylarını görebilirsiniz. Size yakın üyelere "Yakınımdakiler" sayfasından da kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, size en yakın eş adayınızı bulunduğunuz şehir veya ilçeden isteğinize göre "km" uzaklığını kendiniz belirleyip, girerek arayabilirsiniz.

Göster Kendini

Kalabalıklar arasında kaybolmayın! "Göster Kendini" eş adaylarınızın sizi daha kolay farketmelerini sağlayacak bir hizmettir. Müslüman Kalpler'de "Göster Kendini" özelliği sayesinde eş adaylarınıza, 24 saat boyunca gözükecek şekilde üye anasayfa'da profilinizin reklamını yapabilirsiniz. Böylece eş adaylarınıza kısa yoldan kendinizi gösterebilirsiniz.

Anlık Mesajlaşma

Müslüman Kalpler'de site içerisinde dilediğiniz eş adayıyla anlık sohbet (chat) gerçekleştirebilirsiniz. Sitede o esnada online olan eş adayınıza dilerseniz sohbet (chat) daveti gönderebilirsiniz.

Bu sayede size uygun müslüman kalbinizle daha hızlı iletişim kurabilirsiniz.