Müslüman Kalbini Bulanlar

Eren1 10 Şubat 2015

"İnsanların önyargıları yüzünden eşim ve ben internetten tanıştığımızı ailemiz hariç hiç kimseye söylemedik. Şimdi evliyiz. Karım hamile. İnşallah bir bebeğimiz olacak. Bugün bu siteyi hatırladım ve eşime de söyleyerek bu teşekkür mahiyetinde yazıyı sizlere göndermek istedik. Rabbim birbirimizi tanımamızda Müslüman Kalpler’i vesile kaldı bize. Allaha emanet olun."

Devamını Oku

Çerkez_ 19 Mayıs 2015

Selamun aleyküm değerli Müslüman kalpler yönetimi. Siteye bi tevafuk üzere rastlamıştım. Sonrasında üye olup dikkatimi çeken ilk eş adayıma haftalarca mesaj göndermiştim sonunda mesajlarımı gördü ve bu vesile ile tanıştık.Sizin sayenizde birliktelik yaşadık. Şimdi ise bu birllikteliği evlilik ile rabbimizin huzrunda tamamnına erdirdik. herşey için teşekkür eder ve bu mutluluğ tüm din kardeşlerimin yaşamasını canı yürekten temenni ederim.

Devamını Oku

Ihlamur ve Ayde 6 Eylül 2012

Merhaba.. Nasılsınız? Ben ihlamur. İsmim Dudu C..... Böyle bir sistem hazırlayıp, insanlara evlilik gibi önemli bir konuda yardımcı oluyorsunuz. Ben sizin sisteminizden … … isimli, ayde rumuzlu üyenizle tanıştım. 4 Eylül 2012 'de bizim evde tanıdıkları, akrabaları davet ettik ve nişanlandık.En geç nisan 2013te evleneceğiz inşallah. Böyle hayırlı bir olaya vesile olduğunuz için teşekkür ederim. İsterseniz nişan fotoğraflarımızı göndereyim sistemde yayınlayın. Banada çok fazla gülümseme gönderenler oluyor. Cevap yazmıyorum..Üyeliğimi iptal edelim ve insanlara vakit kaybı olmasın. Ben aradığımı buldum. Allah herkese gönlüne göre versin. Gerçekten hayırlı ve önemli iş yapıyorsunuz söyleyeyim. Allaha emanet olun.

Devamını Oku

Okenus 11 Ekim 2012

"Bu sitenin gerçekten evlilik sitesi olduğuna inandım ve aradığım kişiyi bulduğuma inanıyorum, birbirimizi buldugumuz için üyeliğimizi iptal etmek istedik, aracı olduğunuz için sizlere sonsuz tesekkurlerimi sunar, üyeliğimin iptal edilmesini rica ederim. Saygılarımlar"

Devamını Oku

Canberk27 26 Ağustos 2014

"bu siteye teşekür ediyorum evleneceğim eşimi buldum bu mutluluğu sizinle paylaşmak istedim yakında düğünüm olacak bazı maddi sıkıntılar var onları atlatırsam en kısa zamanda olur inşallah"

Devamını Oku

Lonelywolf16 30 Temmuz 2012

"hesabımın kapatılmasını istiyorum çünkü sizin sayenizde birliktelik yaşıyorum. ama karşılıklı kararla bu hesaplarımızı kapatmaya karar verdik herşey için teşekkür ederim"

Devamını Oku

Rakamlarla Müslüman Kalpler

yılında kuruldu

'lerce kişiyi evlendirdi

Aktif ve Gerçek Üye

Saat Anlık Yardım

Hikayenizi Gönderin!