Müslüman Kalpler burada atıyor...

Tüm dünyaya yayılıyoruz... Dünyanın her yerinde sizin yüreğinizden biri sizinle aynı duygularla sitemizi kullanıyor ve Müslüman Kalbini arıyor. Şimdi Sizde Profilinizi Oluşturun!

Bayan Arkadaş

Bayan arkadaş nedir?

Bayan arkadaş sözcüklerini inceleyelim: Bayan sözcüğü bay sözcüğünden türemiş bir sözcüktür. Ayrıca Moğolcada bayan kelimesi “zengin kişi” anlamına gelmektedir. Arkadaş sözcüğü ise hepimizin malumudur. Bu iki kelimenin birleşmesiyle bayan arkadaş deyimi ortaya çıkmıştır.

Arkadaşlığın pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bayan arkadaş dediğinizde duygusal ve fiziksel anlamda bir bay arkadaşın başka bir bayan arkadaşı arkadaşlıktan daha ileri seviyede sevmesi ve istemesidir. Hal böyle olunca bayan arkadaş aynı zamanda sevgili, kız arkadaş, eş gibi anlamlara da gelebilir.

Bayan arkadaş arıyorum, nasıl bulabilirim?

Bayan Arkadaş İnternet üzerinde bayan arkadaş, bayan arkadaş ara veya bayan arkadaş arıyorum şeklinde yapılan tüm aramaların amacı karşı cinsten biriyle tanışmaktır. Bayan arkadaş sitesi veya bayan arkadaş siteleri de bu amaca hizmet etmektedirler.

Eğer bayan arkadaş arıyorsanız, bazı arkadaşlık siteleri, evlilik siteleri gibi İnternet sitelerine uğramanız gerekmektedir. Google ve diğer arama motorlarına veyahut uygulama markerlerine bu bayan arkadaş anahtar kelimesini yazdığınızda karşınıza pek çok İnternet sitesi, uygulama ve platformlar çıkacaktır. Bunlardan en ciddi, en makulünü seçmeniz yararınıza olacak ve ciddi bir bayan arkadaş bulmanıza neden olacaktır. Kendinize bir profil oluşturup, fotoğraf ekledikten sonra bayan arkadaş arayabilir, arkadaş bulabilirsiniz. Bayan arkadaş arayanlar aynı amaçla buluştukları bu sitelerde birbirleriyle iletişim sağlamaktadırlar. Ardından iki kişi birbirine ısınır ve iletişim ilerlerse, bu sanal arkadaşlığın yerini gerçek arkadaşlık alabilir. Böylece iki kişi birbirini daha iyi tanımak adına görüşüp, ilk buluşmalarını gerçekleştirebilirler.

Kısaca hayat yalnız çekilmiyor. Bu zaten yaradılışa ters değil mi? Herkesin gönlünde yatan güzel ve alımlı bir bayan arkadaş veya bir bay arkadaş vardır. Bu amaca yönelik yüzlerce site ve uygulamalarla karşılaşmışsınızdır. Ancak Müslüman Kalpler ‘de bayan arkadaş aramak ve bulmak demek, hayat arkadaşınızı bulmak demektir. Bunu göz önünde bulundurunuz. Siz de kendinize bir şans verin, yalnız olmak fıtrata, yaradılışa zaten ters bir yaşam biçimidir. Diğer bir tabir ile: Yalnızlık Allah mahsustur. Yalnızlığa mahkûm değilsiniz. Gerçek bir arkadaş sizi doğru yola da sevk edecektir, bunu da unutmayın! Hayatın güzelliklerini arkadaşınız sayesinde fark edip, algılayacaksınız. Daha fazla beklemenize gerek yok, hemen şimdi siz de profilinizi oluşturup bayan arkadaş bulun ve bu tek başınalığınıza son verin.


  • Popüler Kelimeler

  • Evlilik

  • Arkadaşlık

  • Bölgesel


SIGN IN YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×
CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

Check our terms and conditions before sign up. If you familiar with our terms, go ahead click CREATE MY ACCOUNT button.

×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up