Müslüman Kalpler burada atıyor...

Tüm dünyaya yayılıyoruz... Dünyanın her yerinde sizin yüreğinizden biri sizinle aynı duygularla sitemizi kullanıyor ve Müslüman Kalbini arıyor. Şimdi Sizde Profilinizi Oluşturun!

İslami evlilik sitesi

İslami evlilik sitesi nasıl oluştu?

İslami evlilik sitesi; internetin yaygınlaşmasıyla beraber oluşan online arkadaşlık sektörü şu an daha da büyümeye devam etmektedir. Büyüyen bu sektör artık kendi içerisinde kategorize olmaya başladı bile. İlk zamanlar çoğu insanın önyargıyla baktığı online arkadaşlık platformları şimdilerde ciddi ve seviyeli bir alan haline gelmeye başladı. Ciddi ilişki veyahut evlilik niyetindeki insanların rağbet ettiği ciddi ve seviyeli evlilik, İslami evlilik, İslami arkadaşlık, ciddi ilişki siteleri yaygınlaşmaya ve çoğalmaya başladı. Böylece online arkadaşlık kendi içerisinde “serious dating” alanını oluşturdu. Kandırma üzerine kurulu olmayan ciddi ilişki, evlilik, İslami evlilik, İslami arkadaşlık niyetli zarif insanları nezih bünyesinde tutan siteler kurulmaya başlandı.

Gelişen Teknoloji, İslami evlilik ve Müslümanlar

İslami evlilik sitesi Dünyanın büyük bir çoğunluğunu oluşturan Müslümanların da bu tarz platformlara olan ihtiyacı ortaya çıktı. İslam dininde evliliğin önemi şüphesiz çok büyüktür. İslam dininin peygamberi Hz. Muhammed (SAV) de ümmetine İslami bir evlilik yapmayı, çoğalmayı tavsiye etmiş, kıyamet gününde ümmetinin çokluğu ile övüneceğini söylemiştir.

Gelişen teknoloji ile beraber insanların aralarında olan iletişim şekli de tamamen değişmiştir. Bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar artık her bireyin olmazsa olmaz araçları haline geldi. Böylece insanlar bu teknolojik aletler üzerinden tanıdıkları ile iletişim kurabildikleri gibi tanımadıkları insanlarla da iletişim, temas kurar ve hatta karşı cins ile tanışır, kendisine eş bulur, evlenir hale geldi. Dünyanın bir ucundaki insandan haber almaya ve onunla duygudaşlık kurar hale gelmeye başladık. Bunun dezavantajları olduğu gibi avantajları da olmaya başladı. Kişilerin birbirlerini tanımasına yönelik şans veren platformlar ilgi çekmeye başladı. Her alanda olduğu gibi ciddi ve seviyeli bir hareket ile bu hizmeti veren platformlara, İslami evlilik sitelerine daha çok güvenildi, rağbet edildi.

Müslüman Kalpler bir İslami evlilik sitesi midir?

İslami evlilik sitesi denildiğinde artık ciddi ve seviyeli bir platform, bir site akıllara geliyor. Dolayısıyla İslami evlilik siteleri de bunun hakkını vermeye, üyelerine, müdavimlerine makul ve istenilen çizgide hizmet vermeye çalışıyorlar. Daha iyi hizmet verebilmek için bünyesinde çalışan istihdam ediyor. Bir yandan da üyeleri için hayırlı ve güzel olayların vesilesi oluyor. Nitekim İslami evlilik sitesi artık çoğu insanın önyargı ile bakmadığı bir site, platform haline gelmeye başladı. Her şeyin seviyelisi makbuldür şiarıyla biz de bu alanda hizmet vermeye, zarif üyelerimizi nezih bünyemizde çizgimiz dışına çıkmadan İslami evlilik sitesi şuuruyla tutmaya çalışıyoruz.


  • Popüler Kelimeler

  • Evlilik

  • Arkadaşlık

  • Bölgesel


SIGN IN YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×
CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

Check our terms and conditions before sign up. If you familiar with our terms, go ahead click CREATE MY ACCOUNT button.

×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up