Müslüman Kalpler burada atıyor...

Tüm dünyaya yayılıyoruz... Dünyanın her yerinde sizin yüreğinizden biri sizinle aynı duygularla sitemizi kullanıyor ve Müslüman Kalbini arıyor. Şimdi Sizde Profilinizi Oluşturun!

istanbul.net

İstanbul.net kimdir, nedir?

istanbul.net istanbul.net denilince akla Türkiye’nin en büyük şehirlerinden olan İstanbul şehrinin İnternetteki temsili akla geliyor. (.)net uzantılı bu domain İstanbul şehrimizin sonuna gelerek bir internet sitesini oluşturuyor. Aynı zamanda (.)net uzantısı İngilizce network kelimesinin kısaltılmışı olup Türkçede “ağ, iletişim ağı, bilgisayar ağı, şebeke” anlamlarına gelmektedir.

istanbul.net giriş

Arama motorlarına veyahut İnternet tarayıcılarının adres satırına istanbul.net yazılarak söz konusu siteye ya da siteyle ilgili arama motorlarındaki diğer başka sitelere ve verilere ulaşılabilir. istanbul.net ile İstanbul’a ait bir internet ağına giriş yapabilirsiniz. Network sözcüğünün kısaltması olan “net” uzantısı zaten bunu temsil etmektedir. Dolayısıyla istanbul.net olarak bir iletişim ağını temsil eden bu uzantı dünyanın en büyük şehirlerinden olan İstanbul ile daha farklı ve büyük bir anlam kazanıyor.

istanbul.net ile arkadaşlık

Network kelimesi aslında artık yabancısı olmadığımız, iç içe yaşadığımız bir kavram haline geldi. Bu sözcük bize “social network” kavramından tanıdık gelmektedir. Bildiğiniz üzere social network, Facebook, Twitter, Instagram gibi İnternet iletişim platformlarının genel adıdır, yani sosyal ağdır. Sosyal ağ iletişimin İnternetteki vücut bulmuş halidir. Dolayısıyla istanbul.net demek İstanbullular için bir iletişim ağı demektir.

istanbul.net sitesine giren veyahut arama motorlarına istanbul.net yazıp alakalı diğer internet adreslerine uğrayan bir kullanıcı İstanbul’daki diğer İnternet kullanıcıları ile iletişim haline geçebilir. Yine bu kullanıcı istanbul.net sitesi veya istanbul.net arama sorgusu sayesinde İstanbul’dan arkadaş bulabilir, arkadaşlık edinebilir hatta İstanbul’dan evlilik dahi yapabilir. İstanbul’a özel bu arkadaşlık ve evlilik siteleri sayesinde kullanıcılar kendilerine uygun bay ve bayan arkadaşlar kurabilir, yeni dostluklar edinebilirler.

istanbul.net sitelerinde ilçelere göre arkadaşlık

istanbul.net Bildiğiniz gibi İstanbul dünyadaki pek çok ülkeden hem nüfus açısından hem de yüzölçümü bakımından büyük ve gelişmiş bir anakent şehridir. Dolayısıyla büyük bir İstanbul ağı olan istanbul.net kendi içinde kategorilere ayrılmıştır. Bu kategoriler İstanbul’un ilçeleri olarak sınıflandırılmıştır. istanbul.net ile İstanbul’un ikamet ettiğiniz ilçesinden o ilçede yaşayan size yakın kullanıcılarla arkadaşlık ve arkadaşlıklar kurabilir, bay veya bayan arkadaşlar, arkadaşlıklar, dostluklar edinebilirsiniz. Örneğin istanbul.net platformunda İstanbul’un ilçesi olan Beşiktaş’tan arkadaş arayabilirsiniz.

Özet olarak istanbul.net İstanbullulara özel bir siber bir iletişim ağıdır. istanbul.net iletişim ağı sayesinde İstanbul’dan, yani kendi şehrinizden, hatta oturduğunuz ilçeden yeni insanlar, yeni arkadaşlıklar, bay ve bayan arkadaşlar, ciddi ilişki bulabilirsiniz.

istanbul.net için siz de Müslüman Kalpler ’e uğrayabilir, İstanbul ve İstanbul’un ilçelerinden hayat arkadaşınızı arayabilir, istanbul.net ile İstanbul’da İslami evlilik yapabilirsiniz.


  • Popüler Kelimeler

  • Evlilik

  • Arkadaşlık

  • Bölgesel


SIGN IN YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×
CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

Check our terms and conditions before sign up. If you familiar with our terms, go ahead click CREATE MY ACCOUNT button.

×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up